Методична робота

Зростання педагогічної майстерності вчителів гімназії забезпечується ефективною науково-методичною роботою в закладі.
Науково-методична робота в гімназії реалізується в таких підрозділах:
Методична рада, Школа педагогічної творчості «Майстер клас», Школа молодого класного керівника, Методичні об’єднання класних керівників, Школа молодого вчителя, Методичні об’єднання вчителів-предметників.
Велика увага приділяється впровадженню інноваційних технологій в навчально-виховний процес гімназії. 9 вчителів пройшли підготовку та стали тренерами по впровадженню нової технології введення методу проектів за програмою Intel. Троє педагогічних працівників підготовлено до роботи за курсом “Рівний рівному”, та успішно впроваджують його у своїй практичній діяльності.
Одним із важливих напрямків методичної роботи в гімназії є робота з обдарованими дітьми: навчання обдарованих дітей, створення умов для розкриття природних здібностей учнів, виховання творчої соціально-активної особистості.
Робота з обдарованими дітьми проводиться згідно авторської програми "Обдаровані діти", розробленої в гімназії Траєвич. Н.А.
Учні є постійними учасниками та переможцями конкурсів та акцій.
З 2001р. по 2011р. учні гімназії отримали десятки дипломів за активну участь у за участь у Всеукраїнській суспільній акції “Громадянин”, та 7 разів стали переможцями Всеукраїнського етапу. Перемогу на Всеукраїнського етапу акції «Молодіжна рада у місцевій громаді» отримали гімназисти під керівництвом Сайко А.А. у 2008р.
У 2009 році учні гімназії під керівництвом Дуняшенко Н.В здобули перемогу у Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів «Служіння заради миру», у 2011р – на Всеукраїнському етапі конкурсу волонтерських проектів «Добро починається з тебе».
  Одним з важливіших завдань є створення умов для всебічного розвитку кожної дитини, виявлення її здібностей, розкриття її творчого потенціалу та охоплення цікавою роботою за інтересами.
  20 гуртків створено та плідно працюють в гімназії, їх роботою керують справжні знавці, ентузіасти своєї справи, люди, які вміють зацікавити своїх виконавців, наповнити їх життя новим змістом